Trabzon Briç Spor Kulübü   E-Posta

Vugraph

TBSK LİGİ Takım Maçları (2)

GRUP AC/OToplam VP
TEMERİA 3.82 / 20.00 / 3.824.85 / 20.00 / 15.7917.71 / 13.18 / 10.3612.31 / 5.54 / 18.1415.79 / 11.05 / 7.9917.56 / 19.34 / 18.280.00271.53
TRABZON BRİÇ SPOR KULÜBÜ16.18 / 0.00 / 16.18 19.24 / 8.62 / 0.268.62 / 4.63 / 7.9914.93 / 12.61 / 14.9314.46 / 7.99 / 20.0019.24 / 12.61 / 17.400.00251.89
İDMANOCAĞI15.15 / 0.00 / 4.210.76 / 11.38 / 19.74 19.13 / 12.90 / 16.3710.36 / 16.73 / 14.9314.46 / 13.97 / 16.3715.58 / 5.78 / 5.300.00249.12
LOGİCA2.29 / 6.82 / 9.6411.38 / 15.37 / 12.010.87 / 7.10 / 3.63 12.90 / 12.31 / 13.976.03 / 6.29 / 15.158.95 / 14.22 / 20.000.00214.93
TİTİA7.69 / 14.46 / 1.865.07 / 7.39 / 5.079.64 / 3.27 / 5.077.10 / 7.69 / 6.03 16.37 / 3.82 / 14.2220.00 / 13.71 / 9.640.00194.1
LAZELİ4.21 / 8.95 / 12.015.54 / 12.01 / 0.005.54 / 6.03 / 3.6313.97 / 13.71 / 4.853.63 / 16.18 / 5.78 18.00 / 12.61 / 7.100.00189.75
TELATAR2.44 / 0.66 / 1.720.76 / 7.39 / 2.604.42 / 14.22 / 14.7011.05 / 5.78 / 0.000.00 / 6.29 / 10.362.00 / 7.39 / 12.90 0.00140.68
 

Sonuçları sağlayan: https://clubs.vugraph.com/trabzonbrickulubu/

©2005 Vugraph Tournament Results Publishing Portal Turnuva Sonuçları Yayınlama Sistemi