Türkiye Briç Federasyonu   E-Posta

Vugraph

2018 Türkiye Kulüpler Takım Şampiyonası Eleme 1. Maçlar (21-07-2018 13:00)

A Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
DOĞU KARADENİZ-YENİ PELİTLİSPOR11.42BATI AKDENİZ-MUĞLA-FETHİYE BRİÇ İHTİSAS KULÜBÜ5.58
BATI AKDENİZ-ANTALYA-IBİSK6.52EGE-NARBEL13.48
MARMARA-GALATASARAY14.42BATI KARADENİZ-DEVREK BRİÇ KULÜBÜ5.58
MARMARA-YILDIRIMSPOR1.71TRAKYA-EDİRNE BELEDİYESİ18.29
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1TRAKYA-EDİRNE BELEDİYESİ18.29
2MARMARA-GALATASARAY14.42
3EGE-NARBEL13.48
4DOĞU KARADENİZ-YENİ PELİTLİSPOR11.42
5BATI AKDENİZ-ANTALYA-IBİSK6.52
6BATI KARADENİZ-DEVREK BRİÇ KULÜBÜ5.58
6BATI AKDENİZ-MUĞLA-FETHİYE BRİÇ İHTİSAS KULÜBÜ5.58
8MARMARA-YILDIRIMSPOR1.71

B Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
BATI AKDENİZ-MUĞLA-YALIKAVAK BRİÇ İHTİSAS20.00TRAKYA-TEKİRDAĞ BRİÇ0.00
MARMARA-ADALAR SPOR KULÜBÜ4.74GÜNEY MARMARA-İZMİTSPOR15.26
DOĞU AKDENİZ-TAC7.29BATI KARADENİZ-ZONGULDAK BRİÇ SPOR KULÜBÜ12.71
İÇ ANADOLU-KURTULUŞSPOR14.64EGE-MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK5.36
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1BATI AKDENİZ-MUĞLA-YALIKAVAK BRİÇ İHTİSAS20
2GÜNEY MARMARA-İZMİTSPOR15.26
3İÇ ANADOLU-KURTULUŞSPOR14.64
4BATI KARADENİZ-ZONGULDAK BRİÇ SPOR KULÜBÜ12.71
5DOĞU AKDENİZ-TAC7.29
6EGE-MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK5.36
7MARMARA-ADALAR SPOR KULÜBÜ4.74
8TRAKYA-TEKİRDAĞ BRİÇ0

C Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
BATI AKDENİZ-MUĞLA-MUĞLA SPOR16.76GÜNEY MARMARA-GEBZE BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ1.24
MARMARA-KOÇ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ13.72TRAKYA-ULUSDER6.28
ORTA KARADENİZ-ORDU BRİÇ SPOR KULUBÜ12.16İÇ ANADOLU-ONKO7.84
EGE-GÖZTEPE14.42DOĞU AKDENİZ-KUVAYİ MİLLİYE5.58
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1BATI AKDENİZ-MUĞLA-MUĞLA SPOR16.76
2EGE-GÖZTEPE14.42
3MARMARA-KOÇ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ13.72
4ORTA KARADENİZ-ORDU BRİÇ SPOR KULUBÜ12.16
5İÇ ANADOLU-ONKO7.84
6TRAKYA-ULUSDER6.28
7DOĞU AKDENİZ-KUVAYİ MİLLİYE5.58
8GÜNEY MARMARA-GEBZE BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ1.24

D Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
BATI AKDENİZ-ANTALYA-EĞİRDİR SPOR KULÜBÜ15.46MARMARA-ATAŞEHİR4.54
GÜNEY MARMARA-NİLÜFER BELEDİYESPOR10.33DOĞU AKDENİZ-DÖRTYOL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ9.67
TRAKYA-AVRASYA SPOR KULÜBÜ8.72MARMARA-KARTAL BELEDİYE SPOR11.28
EGE-SEFERİHİSAR KIZILIRMAK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ13.23İÇ ANADOLU-ESKİŞEHİR ADALAR BRİÇ SPOR KULUBÜ6.77
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1BATI AKDENİZ-ANTALYA-EĞİRDİR SPOR KULÜBÜ15.46
2EGE-SEFERİHİSAR KIZILIRMAK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ13.23
3MARMARA-KARTAL BELEDİYE SPOR11.28
4GÜNEY MARMARA-NİLÜFER BELEDİYESPOR10.33
5DOĞU AKDENİZ-DÖRTYOL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ9.67
6TRAKYA-AVRASYA SPOR KULÜBÜ8.72
7İÇ ANADOLU-ESKİŞEHİR ADALAR BRİÇ SPOR KULUBÜ6.77
8MARMARA-ATAŞEHİR4.54

E Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
EGE-KARŞIYAKA BRİÇ SPOR KULÜBÜ12.97DOĞU AKDENİZ-KAOM SPOR KULÜBÜ7.03
MARMARA-MAJÖR BOĞAZİÇİ BSK11.28ORTA KARADENİZ-BULANCAK BRİÇ SPOR KULÜBÜ8.72
İÇ ANADOLU-ANKARA KONTRAT7.56BATI AKDENİZ-MUĞLA-PAMUKKALE12.44
MARMARA-HOŞGÖRÜ BRİÇ İHTİSAS7.03TRAKYA-KAPAKLI SİTE SPOR12.97
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1EGE-KARŞIYAKA BRİÇ SPOR KULÜBÜ12.97
1TRAKYA-KAPAKLI SİTE SPOR12.97
3BATI AKDENİZ-MUĞLA-PAMUKKALE12.44
4MARMARA-MAJÖR BOĞAZİÇİ BSK11.28
5ORTA KARADENİZ-BULANCAK BRİÇ SPOR KULÜBÜ8.72
6İÇ ANADOLU-ANKARA KONTRAT7.56
7MARMARA-HOŞGÖRÜ BRİÇ İHTİSAS7.03
7DOĞU AKDENİZ-KAOM SPOR KULÜBÜ7.03

F Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
DOĞU AKDENİZ-MERSİN YENİŞEHİR5.15GÜNEY MARMARA-GEYVESPOR14.85
MARMARA-FATİH KARAGÜMRÜK13.96ORTA KARADENİZ-GENÇLİK SPOR6.04
MARMARA-KUP BRİÇ SPOR KULÜBÜ12.16DOĞU KARADENİZ-TRABZON BRİÇ KULUBÜ7.84
EGE-ÇİMENTAŞ11.58TRAKYA-TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BGSKD8.42
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1GÜNEY MARMARA-GEYVESPOR14.85
2MARMARA-FATİH KARAGÜMRÜK13.96
3MARMARA-KUP BRİÇ SPOR KULÜBÜ12.16
4EGE-ÇİMENTAŞ11.58
5TRAKYA-TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BGSKD8.42
6DOĞU KARADENİZ-TRABZON BRİÇ KULUBÜ7.84
7ORTA KARADENİZ-GENÇLİK SPOR6.04
8DOĞU AKDENİZ-MERSİN YENİŞEHİR5.15

G Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
İÇ ANADOLU-JEOFİZİK BRİÇ KULÜBÜ13.48GÜNEYDOĞU ANADOLU-BATMAN PETROL SPOR6.52
BATI AKDENİZ-ANTALYA-ANTALYA BRİÇ İHTİSAS SPOR KULUBÜ16.38MARMARA-AYVANSARAY3.62
GÜNEY MARMARA-MUDANYA İLÇE GENÇLİK SK17.34EGE-KARŞIYAKA 5'Lİ MAJÖR2.66
DOĞU AKDENİZ-ADANA DOĞANSPOR3.45BATI AKDENİZ-MUĞLA-MİLAS BELEDİYE SPOR16.55
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1GÜNEY MARMARA-MUDANYA İLÇE GENÇLİK SK17.34
2BATI AKDENİZ-MUĞLA-MİLAS BELEDİYE SPOR16.55
3BATI AKDENİZ-ANTALYA-ANTALYA BRİÇ İHTİSAS SPOR KULUBÜ16.38
4İÇ ANADOLU-JEOFİZİK BRİÇ KULÜBÜ13.48
5GÜNEYDOĞU ANADOLU-BATMAN PETROL SPOR6.52
6MARMARA-AYVANSARAY3.62
7DOĞU AKDENİZ-ADANA DOĞANSPOR3.45
8EGE-KARŞIYAKA 5'Lİ MAJÖR2.66

H Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
BATI KARADENİZ-ZONGULDAK BELEDİYE SPOR15.26DOĞU ANADOLU-ALTIN KAYISI4.74
EGE-ALTAY16.72GÜNEY MARMARA-TOFAŞ SPOR KULÜBÜ3.28
ORTA KARADENİZ-SAMSUN BRİÇ SPOR15.66MARMARA-ISTANBULÜNİVERSİTESİ4.34
İÇ ANADOLU-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR KULUBÜ10.00TRAKYA-EDİRNE GENÇLİK SPOR KLÜBÜ10.00
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1EGE-ALTAY16.72
2ORTA KARADENİZ-SAMSUN BRİÇ SPOR15.66
3BATI KARADENİZ-ZONGULDAK BELEDİYE SPOR15.26
4İÇ ANADOLU-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR KULUBÜ10
4TRAKYA-EDİRNE GENÇLİK SPOR KLÜBÜ10
6DOĞU ANADOLU-ALTIN KAYISI4.74
7MARMARA-ISTANBULÜNİVERSİTESİ4.34
8GÜNEY MARMARA-TOFAŞ SPOR KULÜBÜ3.28

I Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
MARMARA-İSTANBULSPOR1.35BATI AKDENİZ-MUĞLA-MUĞLA GENÇLİK SPOR18.65
GÜNEYDOĞU ANADOLU-AMED SFK1.24BATI AKDENİZ-ANTALYA-MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ18.76
TRAKYA-ÇORLU BELEDİYE16.55BATI KARADENİZ-HASAD GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ3.45
EGE-AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR10.33GÜNEY MARMARA-KÖRFEZ YARIMCA SPOR KLUBÜ9.67
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1BATI AKDENİZ-ANTALYA-MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ18.76
2BATI AKDENİZ-MUĞLA-MUĞLA GENÇLİK SPOR18.65
3TRAKYA-ÇORLU BELEDİYE16.55
4EGE-AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR10.33
5GÜNEY MARMARA-KÖRFEZ YARIMCA SPOR KLUBÜ9.67
6BATI KARADENİZ-HASAD GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ3.45
7MARMARA-İSTANBULSPOR1.35
8GÜNEYDOĞU ANADOLU-AMED SFK1.24

J Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
İÇ ANADOLU-KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ BSK16.72DOĞU KARADENİZ-TRABZON KARADENİZSPOR3.28
GÜNEY MARMARA-KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KLUBÜ9.03ORTA KARADENİZ-ORDU DEMİR SPOR10.97
DOĞU AKDENİZ-ADANASPOR12.44EGE-AKHİSAR BELEDİYE SPOR7.56
MARMARA-BAHÇEŞEHİR16.38TRAKYA-LÜLEBURGAZ BSK3.62
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1İÇ ANADOLU-KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ BSK16.72
2MARMARA-BAHÇEŞEHİR16.38
3DOĞU AKDENİZ-ADANASPOR12.44
4ORTA KARADENİZ-ORDU DEMİR SPOR10.97
5GÜNEY MARMARA-KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KLUBÜ9.03
6EGE-AKHİSAR BELEDİYE SPOR7.56
7TRAKYA-LÜLEBURGAZ BSK3.62
8DOĞU KARADENİZ-TRABZON KARADENİZSPOR3.28

K Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
DOĞU AKDENİZ-ANTAKYA SPOR14.42TRAKYA-DİNAMİK SPOR KLÜBÜ5.58
İÇ ANADOLU-GENÇLERBİRLİĞİ17.63MARMARA-KÜÇÜK BAKKALKÖY2.37
GÜNEY MARMARA-BALIKESİR BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ6.52EGE-ŞİRİNYERSPOR13.48
BATI AKDENİZ-MUĞLA-BODRUM BRİÇ İHTİSAS SPOR KULUBÜ12.16BATI KARADENİZ-KARADENİZ EREĞLİ BRİÇ IHTİSAS SPOR KULÜBÜ7.84
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1İÇ ANADOLU-GENÇLERBİRLİĞİ17.63
2DOĞU AKDENİZ-ANTAKYA SPOR14.42
3EGE-ŞİRİNYERSPOR13.48
4BATI AKDENİZ-MUĞLA-BODRUM BRİÇ İHTİSAS SPOR KULUBÜ12.16
5BATI KARADENİZ-KARADENİZ EREĞLİ BRİÇ IHTİSAS SPOR KULÜBÜ7.84
6GÜNEY MARMARA-BALIKESİR BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ6.52
7TRAKYA-DİNAMİK SPOR KLÜBÜ5.58
8MARMARA-KÜÇÜK BAKKALKÖY2.37


Sonuçları sağlayan: http://clubs.vugraph.com/tbricfed/

© Vugraph Tournament Results Publishing Portal Turnuva Sonuçları Yayınlama Sistemi