Türkiye Briç Federasyonu   E-Posta

Vugraph

2018 Süper Kupa Eleme 1. Maçlar (10-02-2018 13:30)

A Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
KOLATA16.72A TAKIMI3.28
KORHAN ABİ11.58ALTIN KAYISI BRİÇ SPOR KULÜBÜ8.42
GERİLİM11.58DENİZ BURSA8.42
ARKAS8.42KUŞADASI11.58
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1KOLATA16.72
2GERİLİM11.58
2KUŞADASI11.58
2KORHAN ABİ11.58
5ALTIN KAYISI BRİÇ SPOR KULÜBÜ8.42
5ARKAS8.42
5DENİZ BURSA8.42
8A TAKIMI3.28

B Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
TEAM5.58KASTAMONU BRİÇ SPOR KULUBÜ14.42
LÜLEBURGAZ14.19KARTALİTE5.81
KASAPOĞLU5.58CEDİT ILICA14.42
ÇİMENTAŞ9.34MERCAN10.66
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1CEDİT ILICA14.42
1KASTAMONU BRİÇ SPOR KULUBÜ14.42
3LÜLEBURGAZ14.19
4MERCAN10.66
5ÇİMENTAŞ9.34
6KARTALİTE5.81
7TEAM5.58
7KASAPOĞLU5.58

C Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
YALIKAVAK19.56U210.44
BUMU16.38ÇOTANAK3.62
TEMİZEL6.52DOSTLAR13.48
AKKOYUNLU6.28DOĞA13.72
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1YALIKAVAK19.56
2BUMU16.38
3DOĞA13.72
4DOSTLAR13.48
5TEMİZEL6.52
6AKKOYUNLU6.28
7ÇOTANAK3.62
8U210.44

D Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
ÖZ OBEZİT17.04HUSKER SPOR2.96
ERGİL16.21ADABRİÇ3.79
ATAKÖY9.34MOR MENEKŞE10.66
ANT TEKNİK17.34ALİM S2.66
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1ANT TEKNİK17.34
2ÖZ OBEZİT17.04
3ERGİL16.21
4MOR MENEKŞE10.66
5ATAKÖY9.34
6ADABRİÇ3.79
7HUSKER SPOR2.96
8ALİM S2.66

E Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
CREAZONE5.36CANKARDELEN14.64
ARMA17.77ÖZBAY2.23
BİGBANG16.72PAMUKKALE3.28
ESKİŞEHİR ADALAR7.56MİRA12.44
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1ARMA17.77
2BİGBANG16.72
3CANKARDELEN14.64
4MİRA12.44
5ESKİŞEHİR ADALAR7.56
6CREAZONE5.36
7PAMUKKALE3.28
8ÖZBAY2.23

F Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
SARP15.85BOĞAN2.15
DENİZ-KOCAELİ16.38DELİ MOD3.62
TAC3.12ÖZARAR16.88
MİLAS12.16İMPARATOR7.84
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1ÖZARAR16.88
2DENİZ-KOCAELİ16.38
3SARP15.85
4MİLAS12.16
5İMPARATOR7.84
6DELİ MOD3.62
7TAC3.12
8BOĞAN2.15

G Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
BALIKESİR GENÇLİK6.28MARMARA ÜNV.MEZ.DERNEĞİ13.72
CEM ALTAN10.33RELAX9.67
ADA17.19BALIKÇIOĞLU İNŞAAT2.81
PROSAN16.38AKHİSAR BELEDİYE SPOR3.62
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1ADA17.19
2PROSAN16.38
3MARMARA ÜNV.MEZ.DERNEĞİ13.72
4CEM ALTAN10.33
5RELAX9.67
6BALIKESİR GENÇLİK6.28
7AKHİSAR BELEDİYE SPOR3.62
8BALIKÇIOĞLU İNŞAAT2.81

H Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
TORUNLAR GAYRİMENKUL17.04KETENCİ2.96
GÜRKAN7.56KMS12.44
NATUREL16.55EFOR3.45
ONKO5.15ALBAYRAK 6714.85
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1TORUNLAR GAYRİMENKUL17.04
2NATUREL16.55
3ALBAYRAK 6714.85
4KMS12.44
5GÜRKAN7.56
6ONKO5.15
7EFOR3.45
8KETENCİ2.96

I Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
ANTAKYA20.001966 MALATYA0.00
FOX16.38YÜKSEKKUM3.62
MURATPAŞA8.72DİAZEM11.28
KESGİN11.58KARESİ8.42
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1ANTAKYA20
2FOX16.38
3KESGİN11.58
4DİAZEM11.28
5MURATPAŞA8.72
6KARESİ8.42
7YÜKSEKKUM3.62
81966 MALATYA0

J Grubu

Ev SahibiVPMisafirVP
ASYA14.19NONAME SÜRREAL5.81
AKGÜL4.15ATA15.85
TİRE BELEDİYE11.28NAKKAŞ8.72
NO FEAR10.66KOÇ679.34
 
1. Maçlar Sonunda Sıralama
SıraTakımPuan
1ATA15.85
2ASYA14.19
3TİRE BELEDİYE11.28
4NO FEAR10.66
5KOÇ679.34
6NAKKAŞ8.72
7NONAME SÜRREAL5.81
8AKGÜL4.15


Sonuçları sağlayan: http://clubs.vugraph.com/tbricfed/

© Vugraph Tournament Results Publishing Portal Turnuva Sonuçları Yayınlama Sistemi