Türkiye Briç Federasyonu   E-Posta

Vugraph

2017 Marmara Kulüpler Şampiyonası - Kaydolanlar

Sıra NoKayıt NoTakım AdıKaptanŞehirAdSoyadMasterpoint No
1209-1 YILDIRIM SPOR GENÇLİK VE KÜLTÜR KULÜBÜ CEM ALTANİSTANBULATIF CEMALTAN340903
HÜSEYİN KEREMAVCIOĞLU340147
MUSTAFAAKHUN340870
MUHİTTİN YALÇINAYDAR341255
HÜSEYİNCESUR340839
İHSAN TOSUN341083
BİRCANÖZTÜRK340108
GÜL GÖKÇE340752
RİVAŞALHON340184
2209-2Kırkpınar Gençlik ve SporSermet Sağocak (NPC)İstanbulUfukUğur341368
ErcanErciş062226
Hasan ŞenolMazlum341542
Devrim TahirSencer342552
FikriUğur341534
AliyeUğur341428
Emine Şen340427
KadirFilikçi160213
3209-3Ataşehir Belediyesi Spor KulübüBerk Başaran (NPC)İstanbulMehmet SILACI341721
Ali İmran ORHAN340209
CemilYILDIRTAN342353
SelahattinDÖKER342359
Hüseyin SÖNMEZ342073
FatihLALE342231
HalukYÖNEL342060
CahitTORUN341800
4209-4Fatih KaragümrükAhmet ÇelikİstanbulAhmet Çelik342226
Mehmet Sırıklıoğlu340093
İbrahimAksoy340059
NamıkKökten340058
Mehmet Aliİnce340200
MesutKaradeniz340199
AdnanMusaoğlu340213
5209-5VEFA SKCelal ŞimşekelİSTANBULCELALŞİMŞEKEL353752
AHMET FIRATBURAL343247
ZAFERŞENGÜL342244
ALİŞAHBAL342497
İHSANÖZCAN342352
SERDARSUVARİEROL342512
6209-6MAJOR BOĞAZİÇİERDOĞAN KAYAİSTANBULTEZCANŞEN340680
OKAY GÜR340278
MEHMET GÖKHANYILMAZ340020
HAKANPEYRET340911
TAMERÇOKGÖR340424
ERDOĞANKAYA540095
7209-7BAHÇEŞEHİR S.K.KENAN MENGÜİSTANBULLEVENTDİNÇEL342844
SERKANDOĞRULAR343280
PINARERGİN343244
KENANMENGÜ342796
GÜZİDEÖZTÜRK342803
HALİT TEMELARDAHAN342944
8209-8sivassporyahya küçükkılıçistanbulyahyaküçükkılıç340360
rauftemizel340813
ergunkorkut340293
zekitaşpınar411131
aylin denizci342330
vedatgonul200003
9209-9Hoşgörü Briç İhtisasSüleyman KolataİstanbulSerkanÜnal342501
MustafaYücel480662
VolkanDenizci550002
Leventİmamoğlu310229
Mehmet GüneyGündoğdu310230
EkremSerdar260210
ErdemÖztürk062276
SalimYılankıran340013
SüleymanKolata340366
Özgür Kanlı062981
10209-10Ataköy Briç KulübüAdem KorkmazİstanbulAdem Korkmaz342722
Volkan Erdoğu342895
Özkan Saydam670142
BoraBelgü340210
UrasŞamiloğlu343200
Halil ibrahimÇelebi342984
Tansel kutluYılmaz341769
11209-12ALTINAY SPOR KULÜBÜMETİN TUNÇERİSTANBULMETİN TUNÇER340584
İSMAİL HAKKIÇEBİ340088
EVRİMCEBECİ343076
KENANAYKAN343250
TAMER BİROLDALAK340414
BURHANETTİN BURAKAKTER341804
UFUK CEMALÇELİKKIRAN341565
12209-13Adalar Spor KulübüNevzat PeközİsrtanbulYasemin Merçil340559
Eser Peköz341789
DenizGünay340736
Nevzat Peköz340143
MustafaArslan342159
Mustafa Kaynakçı340032
13209-14Koç Üniversitesi Spor KulübüAta AydınİstanbulAta Aydın340001
ArdaKabaca342897
IlgazÇiftçi343065
SinanTatlıcıoğlu060173
VeraAdut340062
İlkerAyaz341995
Mehmet FarukKepekçi540022
Fatma AhuZobu340407
ErdinçErbil340101
14209-15HilalsporErol İlmezİstanbulErolİlmez340172
NurettinAydin340265
TanerYener340854
ZiyaSavaş340316
GürselSarıkaya341716
AhmetArsal340585
15209-16PamuksporBerk Başaran NPCİstanbulKenan KürşadGünel343243
Zeynep SerapIşım342908
Mahmut KurtulBaydar343129
EmirSalman343131
BernaSerin342971
MehmetŞirin342990
16209-18BULVAR SPORBülent TORUNİstanbul /KartalBülentTORUN342157
SeyfettinŞAHİN342543
Tamer OsmanYAŞATAN340963
Tolga YAŞATAN340566
BilalTIĞLI590131
ŞuayüpTİĞRE340643
17209-19KOCAMUSTAFAPAŞAERDAL KAYAİSTANBULERDALKAYA342678
İBRAHİM HALİLDİNÇER342553
KEMAL FİKRETUYGUN342196
ALİ NECİPTİMURÖZÜ343122
YASİNDİLER342882
MURATPARLAR343121
18209-20KARTAL BRİÇ SPOR KULÜBÜİsmet POLATKANİstanbulİsmet POLATKAN341044
Cengiz ÇABUKOĞLU340899
Dursun BAYSAL341989
Tan ÇİMEN350395
Cemal GÖKTAŞ341537
CengizAYTEMUR340250
AlpaslanYARAŞ341718
19209-21BAĞLARBAŞI SPOR KULUBÜERGÜN KARAASLANİSTANBULEKREM EMREULTAV340999
METİN GÜVEN341985
HAMİTCANER343512
ATTİLAKOÇUM342916
SAVAŞMORGÜL342798
NİLÜFERTAN340169
BÜLENTGÜNGÖR350403
ERGÜNKARAASLAN342590
20209-22İSTANBULSPORNEŞET İLKER TAŞTEPEİSTANBULTAMERAKBULUT342363
NEŞET İLKERTAŞTEPE340956
SERKANSOFU342143
İBRAHİM ADNANEKŞİOĞLU340655
ETKİNÖZGAN010068
ESATERGİL062377
MUSTAFA KEMALSARAL550009
HAKANBAHÇECİ341784
21209-23KARTAL BELEDİYE SPOR KULÜBÜNEVZAT UYGUNİSTANBULNEVZATUYGUN340841
KORKUD KAANYALNIZ341663
MEHMETTABAN350209
AHMET NEDİM KAHRAMAN341619
BARIŞDURSUN342273
VEDATÖZDOĞAN063761
22209-24PAZAR SPORALİ SAYDIİSTANBULAliSaydı341678
OrhanÇaşur340763
AhmetGüngör340603
Eşref Şirin341675
İsmetKetenci340256
Özgür DenizAydın341006
SedatKonurca340378
EsatNuhoğlu340283
23209-25BAKIRKÖY SU SPORLARIKerem Özaydın İstanbulKeremÖzaydın342953
SerhanTürkdönmez550061
TurgutYoleri220028
UğurKaymak221018
Beyazıt Gökduman 310010
GönülGökduman 310030
24209-26İBM SKEMRAH AHISKALIOĞLUİSTANBULSEVİNÇATAY340290
BURAKEROL342063
CÜNEYTELER340740
EMRAHAHISKALIOĞLU340735
MERTUZUNHASAN340456
METİNSEZER340457
25209-27İstanbul Üniversitesi Briç Spor KulübüCoşkun KesginİstanbulCoşkunKesgin590176
Selçuk Sönmez Kukul350901
Serhat Baykara343255
Ömer Pekgül343038
Levent Nedim İnan343030
Cem Yiğit Aga343175
Serhat BaranBalka340451
26209-28KUP BRİÇ KULÜBÜMUSTAFA AKGÜLİstanbulMustafaAkgül340610
TolgaÖzbay420003
BerkBaşaran410033
Melih OsmanŞen341098
F.A.MutluDemirkaya353576
İremÖzbay341245
27209-29İstanbul Briç Spor KulübüMurat ÖzerİstanbulEnverDemirci342737
DursunYıldız340609
Ferda Kanlıkılıç340388
MuratÖzer340825
MinePardo340440
MeriSaranga341504
SerkanYeşilkaya340041
SıtkıSönmezer340018
28209-30Küçükçekmece Briç KulübüErdoğan BektaşİstanbulErdoğan Bektaş341775
Yavuz Köse341999
Recep Köse342635
Mehmet Yüksel340883
GürselAkpınar342997
YusufCangir341715
29209-31DOBRUCA BRİÇ KULÜBÜCEBRAİL ÖZERİSTANBULHASANÖZKAN340857
HALİTDEMİREL343357
AHMET ÖZTÜRK341818
CÜNEYİTŞİPKAYABAKAN340821
CEMALKALMIŞ340856
MEHMETAÇICI341533
MUHARREMDANSUK500009
MAHMUTGÜNEŞ340940
SANCAREMNALAR341881
MÜSLİMBACİOĞLU343356
30209-32Ortaköy Briç Spor KulübüKemal Furkan KadırımoğluİstanbulKemal FurkanKaldırımoğlu343258
Melih ErdemÇaha343264
OsmanKara343371
BarışKorkmaz330377
BengisuDoğan343416
İsmail AlperenUsta340467

Kayıtları sağlayan: http://clubs.vugraph.com/tbricfed/

© Vugraph Tournament Results Publishing Portal Turnuva Sonuçları Yayınlama Sistemi