2013 Kulüpler Takım Şampiyonası BATI KARADENİZ Bölge Elemesi - Kaydolanlar
Sıra No | Kayıt No | Takım Adı | Kaptan | Şehir | Ad | Soyad | Masterpoint No |
---|
1 | 126-1 | ZONGULDAK BELEDİYE SPOR | YUNUS KAYA | Zonguldak | YUNUS | KAYA | 670062 |
ERCAN | KOÇAL | 670061 |
TAYFUN | ALBAYRAK | 670074 |
OKAN | DENİZ | 670128 |
MURAT | AKTUNA | 670168 |
MÜJDAT | BİROL | 670101 |
SELAHATTİN | TURHAN | 670066 |
ERDEM | GÜVEN | 670191 |
ATİLLA | ALP | 670181 |
NUMAN TEOMAN | GÜR | 340082 |
2 | 126-2 | MÇL | YÜKSEL ERÇİN | Zonguldak | YÜKSEL | ERÇİN | 670177 |
EYÜP ALTAN | SEZGİN | 670069 |
CEMAL | ŞAHİN | 670077 |
ŞEREF | İÇLİ | 670112 |
MEHMET NURİ | KUZU | 670198 |
NEVZAT | KAYNAR | 670073 |
3 | 126-3 | gökspor | kenan karakoçan | Düzce | kenan | karakoçan | 810006 |
göksel | aydın | 810039 |
yusuf ziya | sümer | 810033 |
kadir | güler | 810034 |
nuri | gültekin | 810029 |
özdal | alas | 810040 |
4 | 126-4 | Sinop GENÇLERBİRLİGİ | Yalçın Danacı | Sinop | İsmet | Ekşi | 570004 |
Yalçın | Danacı | 570011 |
M.süreyya | Ataberk | 570025 |
Mehmet | Karakaşoğlu | 570056 |
Sezer | Kelemeden | 570002 |
Cahit | Cankur | 570012 |
5 | 126-5 | ZONGULDAK BRİÇ SPOR KULÜBÜ | İBRAHİM KOÇ | Zonguldak | İBRAHİM | KOÇ | 670054 |
METİN | ONAN | 670068 |
IŞIK CEMİL | ARSLAN | 670063 |
CİHAT BARBAROS | AYATA | 670127 |
ALİ İHSAN | YÜCESAN | 670125 |
İSMET | KAYA | 670075 |
FAHRETTİN | KORKMAZ | 670099 |
6 | 126-6 | Yolspor | Mustafa ALEMDAR | Kastamonu | Ramazan Burak | BAŞKAN | 090145 |
Mehmet Işın | KANDEMİR | 260155 |
Serkan | SOFU | 342143 |
Kenan | ÖZKURT | 342039 |
Orhan | CAŞUR | 340763 |
Mehmet Emin | ÇOPUR | 340206 |
Çetin Şener | GEBECELİ | 341601 |
7 | 126-7 | Özel İdare KHS | Uğur KETHÜDA | Kastamonu | Uğur | KETHÜDA | 370019 |
Sinan | YILMAZ | 370058 |
Halil | ŞAHİN | 061969 |
Ersan | YARARBAŞ | 370062 |
Hüseyin | GEMİK | 370056 |
Ertür | TUZCU | 341054 |
8 | 126-8 | Kastamonu Briç Spor Kulübü | Reşit GENCAL | Kastamonu | UĞUR | ALEMDAR | 370021 |
REŞİT | GENCAL | 370055 |
KAAN | ONURSAL | 370025 |
HÜSEYİN | DUYSAK | 370073 |
ONUR | ÜSTÜN | 370063 |
HALDUN | LÜLECİ | 370064 |
9 | 126-9 | DSI | Deniz ÖZDEMİR | Kastamonu | MUSTAFA | ALEMDAR | 340605 |
YUNUS | KURT | 370046 |
T. TUNGA | CAGICI | 060045 |
DENİZ | ÖZDEMİR | 370031 |
HÜSEYİN | KOĞAR | 061894 |
T .COŞKUN | TABUK | 063245 |
10 | 126-10 | DEVREK | MUSTAFA ÖNAL | Zonguldak | MEHMET | YANAZ | 670049 |
NAİL | AKSOKU | 670162 |
OKTAY | DEREBAŞI | 670048 |
HAYATİ | ÜNAL | 670051 |
METİN | KULE | 670047 |
HİKMET | KAVŞUR | 670215 |
YAŞAR | BÜKRÜ | 670046 |
MUSTAFA | ÖNAL | 670164 |
11 | 126-11 | KDZ.EREĞLİ BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ | TEVFİK BALABAN | Zonguldak | TEVFİK | BALABAN | 670035 |
ABDÜLSELAM | BAŞEL | 670015 |
A.İSMAİL | SART | 670006 |
NURETTİN | ŞEN | 670011 |
M.CEM | ERTAM | 670144 |
FATMA | KILIÇARSLAN | 670200 |
MÜFİT | ÇETİNKAYA | 670171 |
ALİ | KAYA | 670185 |
İLYAS | ÖRDEK | 063344 |
12 | 126-12 | BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ | NURULLAH EDEBALİ | Zonguldak | NURULLAH | EDEBALİ | 670141 |
HAYDAR | ŞENTÜRK | 670132 |
MAZLUM | TANRIVERDİ | 670116 |
TUNCER | ÖZYURT | 670176 |
AYDIN | AKYAZ | 670065 |
RECEP | SEYREKBASAN | 670056 |
NECDET | ÖZDEMİR | 670058 |
13 | 126-13 | KİLİMLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ | İBRAHİM VELİOĞLU | Zonguldak | İBRAHİM | VELİOĞLU | 670055 |
HÜSEYİN | GÜNEŞ | 670114 |
FERDA | GÜZEY | 670110 |
METİN | KEFELİ | 670210 |
MAKSUT | ENGİN | 670214 |
MUSTAFA | COŞKUN | 670106 |
14 | 126-14 | ÇAYCUMA GENÇLİK MRKZM. GENÇLİK VE S.K. | ERCAN ÖZER | Zonguldak | ERCAN | ÖZER | 670121 |
CENGİZ | CERYAN | 670057 |
CEMİL | ACUN | 670118 |
ENVER | ALEV | YENİ LİSANS |
NACİ | AŞILAYAN | 670140 |
MUSTAFA | SUVAR | 060063 |
Ana Sayfa Turnuva Takvimi
Kayıtları sağlayan: http://clubs.vugraph.com/tbricfed/
© Turnuva Sonuçları Yayınlama Sistemi