Güney Marmara Bölge Temsilciliği   E-Posta

Vugraph

Türkiye Kulüpler Şampiyonası Güney Marmara Bölge Elemeleri - Kaydolanlar

Sıra NoKayıt NoTakım AdıKaptanŞehirAdSoyadMasterpoint No
11-1KIRKPINAR SPOR KULÜBÜERDOĞAN KAYASAKARYAErdoğan Kaya540095
Ahmet Naci Erdem 340777
Tamer Çokgör340424
Etkin Özgan 010068
Murat Özer340825
Hakan Peyret340911
Aksan Haraç340412
Sırma Sanus342087
Sermet Sağocak 340102
21-4YARIMCA SPORErkan KILIÇKOCAELİERKAN KILIÇ540077
AHMET YILMAZ410051
METİN ÇENGEL540032
HÜSEYİN MUTİ540008
TURHANKALAY540043
EFE SAFFETEFFENDİOĞLU540066
BAHADIRBAHADIRLAR540081
EMREULTAV340999
31-5Yalova Briç Gençlik ve Spor KulübüHaluk ÇamakYALOVAHALUKÇAMAK770011
ÜNALTUNALI770119
ARİF YAVUZOĞUZER770009
RECEPÖNDER770100
NAZIMNARİN480594
HASAN FEHMİKAŞOĞLU770019
41-7BURSA BRİÇ SPOR KULÜBÜBAHADIR YURTCUBURSABAHADIRYURTCU160284
SİNANSARAL160283
GÜNERAYDEMİR400016
NURETTİNKARABULUT160086
AKİFDAĞDELEN160275
ÖZCANTURŞAK160326
CENGİZÇİÇEK080015
MUSTAFAAKASLAN160242
51-9Bilecik Gençlikspor Süleyman DENİZBİLECİKSüleymanDENİZ110027
YenerDÖNMEZ110004
Cihan ERTOKUŞ110025
CemalCEBECİ110019
AliBAYDAŞ110024
HalilALTUĞ110003
61-12B.G.M KÜLTÜRSPORHASAN YILMAZBALIKESİRHasanAtikler100105
Hakkı Yıldız100104
A.MuzafferTatlıdede100059
YavuzTatlıoğlu100073
İsmailAğa170039
RasimCeyhan100143
Abdurrahman Elver100079
Hasan Yılmaz100045
71-13tofaşsevinç atayBURSAsevinçatay340290
gaziözer160018
ahmetdemirezer160016
abdullahgülsün160277
ahmetarpat160071
tayfunküçük160070
81-14Kocaeli Üniversitesi Spor KulübüNadir KeleşKOCAELİBergün Meriç Bingül410089
SelimGüray411143
İlknurMeriç411098
SelmanAgas410092
NadirKeleş410918
SefaÖrcün411145
ZaferBingül410081
AliBuğdacı410029
91-15SARAYBAHÇE SPOR KULÜBÜYAŞAR ÖNDER KULANKOCAELİŞEVKET ALPERKOÇ410946
MEHMET EMİNAVŞAR170040
YAŞAR ÖNDERKULAN410863
HAMİT GÖRKEM411112
MEHMET YANDUMAN410045
AZİZDORAK410030
ESRAÖZTEMİR341646
OLGUŞEKER063065
101-18MUDANYA BELEDİYESPORMEHMET DUMANBURSAMEHMET DUMAN160263
EROLTURAN160151
NAZIM CİHAN160089
RIZA BOĞAN160063
RIZAŞAHİN160054
HASANYALÇIN160017
111-19AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SPORÖNDER AKÇILBALIKESİRADEM GÜNAL100216
AKİFEKİZ100085
ALİ SAL100172
ERDEM BORAN100156
MUSTAFAHARMANDALI100157
ÖNDERAKÇIL100174
121-20KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BRİÇ SPOR KULÜBÜFEVZİ CUMHURİYETKOCAELİFEVZİCUMHURİYET410028
ŞERAFETTİN KÖSE410052
YAŞARŞAHİN410053
SALİMDÖĞER411114
HAKANCİMŞİT411111
HÜSEYİNKIR410049
NUMANBAKAR410027
MEHMETAKÇAY411138
131-21BALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜENDER SONER ÖZCANBALIKESİRENDER SONERÖZCAN100029
MEHMET AĞA BENLİ100030
MEVLÜT SÖYLEM100003
MEHMETERDÖN100070
AYHANÜNAL100057
HALİTGÜNDOĞAN100207
141-22Orhangazi Belediyesi Gençlik Spor Briç KulübüRahim YUNUSOĞLUBURSARahimYUNUSOĞLU160264
FahrettinULUDAĞ160267
YükselCANITEZ160261
HüseyinDOĞRU160262
HikmetERGÜN160329
HulusiAKSU160307
HasanKIRPIZ160357
CoşkunGENÇ160384
151-23GEBZE BRİÇ İHTİSAS SPOR RAMAZAN GÖLKOCAELİRAMAZANGÖL410067
BANUALTINOK340898
METİNKAYMAZ410068
OSMAN MERT410040
NAMİYILMAZ411107
FARUKERYARGI410018
YAMANYAZGAN411141
ERTUNÇTOKARLI411134
ALİTÜTÜN410943
MEHMETÖNER410073
161-24NİLÜFER BELEDİYE SPORRAMAZAN ÇINARBURSARAMAZANÇINAR160062
SERVETKARAYILANOĞLU160088
NECMİMUNGAN160196
BİROLCİHANOĞLU160087
ALİKUMKALE341609
HASAN HÜSEYİNDOLMACI160099
TAHİRYILMAZELİ160043
171-25ADA BRİÇ SPOR KULÜBÜSADİ AKÇAOĞLUSAKARYASADİAKÇAOĞLU540038
MUAMMER KELEŞ540003
ŞENOL DEMİRBAŞ540041
RECEP UĞUR350011
AHMETTAŞDELEN100004
ABDÜLKADİRACAR540019
181-26BALIKESİR BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜTurgay DEMİRKANBALIKESİRTurgayDEMİRKAN100017
NezihGÜRLEROĞLU100105
MuzafferŞAHİN100024
Osman YAZICI100025
MustafaÖZTÜRK100021
A.Engin ÖZEK100019
Erdoğan TANYEL100218
191-27Burhaniye Belediye SporDavut VarolBALIKESİRDavutVAROL100074
NusretBAYRAK100210
BilginKABAHASAN100128
YavuzGÜREL100094
Cemal HilmiKUMKUMOĞLU100136
HayatiBAYRAM100209

Kayıtları sağlayan: http://clubs.vugraph.com/guneymarmara/

© Vugraph Tournament Results Publishing Portal Turnuva Sonuçları Yayınlama Sistemi