Aliaga Bric Spor Kulubu Dernegi   E-Posta

Vugraph

Aliağa Atatürk'ü Anma İkili Genel Sonuçları (11-11-2023 15:00)

SıraÇiftSkor
1Seher ORMAN - Esat SERT (M)63.64
2Emre YANIKKEREM - Ali TÜRKEL (M)62.85
3Mehmet ÖZCAN - Memet DAĞISTANLI (S)61.75
4Güray SARIKAYA - Ertan NACAROĞLU59.61
5Hakan BAYNAZOĞLU - Bedri DOĞRU59.23
6Şükrü Ziya SAVAŞ - İbrahim AKYILDIZ (S)58.73
7Haldun TÜZÜN - Rasim Zafer KUTLUEL58.36
8Nilgün TANYERİ - Esra ONAN (K)58.35
9Güngör TOSUNOĞLU - Şerafettin ARLI (S)57.65
10Hasan DEMİR - Hüsnü UYGUN57.31
11Ali İhsan ÇALIKUŞ - Sancar EMNALAR56.80
12Vedat GÖNÜL - Soner KAYABAŞ 56.47
13Mustafa GÖREN - Ramazan İhsan CENİK56.21
14Filiz GÖÇEN - Onur YILMAZ (M)55.94
15Dündar ÇİFTCİOĞLU - Sabahattin YILDIRIM (S)55.58
16Efkan ORMAN - İsmail Öztürk55.53
17Yıldırım KAÇAR - Mevlüt KARABEKMEZ54.92
18Mehmet Esat ÖZDEMİR - Eftal TUR54.90
19Cihangir ACAR - Metin Karaboğa54.89
20Aslı ACAR - Enis KIRDAR (M)54.72
21Cahit KAHRAMAN EMİNLER - Zeki UÇUM53.80
22Salim CEBECİ - Mete ÇELEBİ (S)53.77
23Ahmet KERÇEK - Tuba AKARCALIOĞLU (M)53.38
24Pekin ALIRSATAR - Salih SEMERCİLER53.21
25Muharrem BUDAK - Duygu BERBEROĞLU (M)52.97
26Ahmet ATAY - Necati ŞENGÜN (S)52.85
27Elvan ÇİÇEK - Ahmet Necdat ÇİNKO52.58
28Süleyman SAVAŞ - İsmail Tolga MERT52.12
29Bedri AKDEMİR - Hüseyin Feridun AKINLI (S)51.79
30Mehmet KANSUL - Zeyni ŞİMŞEK51.77
31Müslüm TURAN - Nurittin AKCALI51.65
32Naci EKER - Mustafa KAHRAMAN (S)51.35
33Servet ORAL - Bahattin KALEMCİ51.24
34Tarık KAÇAR - KADİR OLTULU51.16
35Bego KAT - Sabri Kaan GÜRBÜZER51.08
36Ayhan BAŞOĞLU - Abdurrahman Şeref DİNCEL51.07
37İhsan ÜLKÜ - SELÇUK KAYA50.97
38Cemal POSACI - İlhan KÜSMENOĞLU50.90
39Rıza BİLDİRİCİ - Musa ACAR (S)50.08
40Zehra İREZ - Hilda SINAY (K)49.77
41Taner AKALIN - Mehmet BORAN49.06
42Sabri Efe ÇEKİÇ - Şerif GERİKAYA48.79
43İlker SARTIK - Ulvi Uğur CEYHAN48.60
44Cengiz KOÇ - Hakan OĞUZ47.92
45Ercan ENDİCAN - Mehmet AKTUĞ47.86
46Salih KESEN - Mustafa PINAR47.46
47Serhat Han YAMAN - Hasan ÖZCAN46.71
48Macide Figen ÜNER - Safinur ALTINER (K)46.56
49Hasan Kubilay ALTINER - Merih Suat ÜNER (S)46.53
50Sıtkı ARI - Halil ÇİÇEK46.27
51Orhun AĞIM - İhsan ERGİN46.17
52Erol SARP - Rozet DALVA (M)45.68
53Buse TÜRKYILMAZ - Şebnem TÜRKYILMAZ (K)45.46
54Latif SAPMAZ - İbrahim GÖREN (S)45.38
55Melih ERSÖZ - ÜMİT TOKUR45.30
56Sebahattin TÜRKSEVER - Metin HİÇSÖNMEZ44.64
57Turgut ÖZER - İsmail ÖZTÜRK (S)44.09
58Osman KONAK - Hüseyin BİBER43.73
59HAKKI AYDIN - Osman Edip ŞENER (S)43.58
60Nurullah YALÇIN - Figen DÜZKAYA (M)43.45
61Mahmut YAZAR - Yeşim ULAK BAYMAN (K)42.60
62Elif YÜCEKÖK - Naile ÇALIK (K)42.10
63Hakan Serdar AYTAÇ - Işık SÖĞÜTLÜ (M)41.98
64YUSUF DEMİRÖZ - Zeynep Meltem AYDIN (M)41.84
65Faik TÜMERK - İsmail TAVHAN40.63
66Yıldırım Beyazıt PEKİN - Levent Salih SÖHMEN39.93
67Neziha Serpil KURUL - Tuğyan AYTAÇ (K)38.44
68ŞAFAK DANACI - ORHAN SAMİ AKÇİÇEK38.00
69BAYRAM UCAKCIOGLU - Fikret GÜLOGLU (S)33.11
70SEDEF ÇİLESİZ - Alev GÜLCAN (K)29.98

Sonuçları sağlayan: http://clubs.vugraph.com/aliagabric/

© Vugraph Tournament Results Publishing Portal Turnuva Sonuçları Yayınlama Sistemi