___KARTAL BRİÇ SPOR KULÜBÜ___
Turnuva Takvimi
Ocak
Şubat
Mart
Nisan
Mayıs
Haziran
Temmuz
Ağustos
Eylül
Ekim
Kasım
Aralık
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
BBO ONLİNE MP
1
BBO MP
BBO ONLİNE
2
BBO ONLİNE
BBO ONLİNE 16.00
3
BBO 23:00 ikili
4
BBO TURNUVA 23.00
5
BBO KARTAL TURNUVASI
6
BBO İKİLİ
7
BBO ONLİNE TURNUVA
8
BBO ONLİNE
KARTALB:S:KUL.-ADONİS
KARTALBEYLER-ARWİVİ
ÇINAR PARLAYANYILDIZ
KARTALİTE-DASEİN
DİKİLİ BELEDİYE BSK-KARTALKESKİN-KILIÇ
2020 ONLİNE KULÜPLER ARASI TAKIMLAR ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MAÇLAR 1.MAÇLAR
9
CUMARTESİ İKİLİ
2. TURPARLAYANYILDIZ-DİKİLİ BELEDİYE BSK
KARTAL -BSKKARTALİTE
ADONİS-KARTALBEY
KARTALKESKİNKILIÇ-DASİEN
ARWİVİ-ÇINAR
2020 ONLİNE KULÜPLER ARASI TAKIMLAR ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MAÇLAR 2.MAÇLAR
10
KARTALİTE-KARTAL KESKİN-KILIÇ
BBO PAZAR PAIRS
DASEİN-PARLAYANYILDIZ
KARTALBEYLER-KARTALBSK
DİKİLİ-ARWİVİ
ÇINAR-ADONİS
2020 ONLİNE KULÜPLER ARASI TAKIMLAR ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MAÇLAR 3.maçlar
11
PAZARTESİ PAIRS
PARLAYANYILDIZ KARTAL KESKİN KILIÇ
KARTALBSK-ÇINAR
ADONİS-DİKİLİ
KARTALBEYLER-KARTALİTE
ARWİVİ-DASİEN
2020 ONLİNE KULÜPLER ARASI TAKIMLAR ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MAÇLAR 4.MAÇLAR
12
BBO SALI PAİRS
KARTAL KESKİN-KILIÇ-aRWİVİ
KARTALİTE-PARLAYANYILDIZ
ÇINAR-KARTALBEYLER
DİKİL KARTAL BSK
DESAİN-ADİNOS
2020 ONLİNE KULÜPLER ARASI TAKIMLAR ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MAÇLAR 5.MAÇLAR
13
ÇARŞAMBA PAIRS
ARWİVİ-PARLAYANYILDIZ
ADONİS-KARTAL KESKİN KILIÇ
ÇINAR-KARTALİTE
KARTAL BSK-DASEİN
KARTALBEYLER-DİKİLİ BELEDİYE BSK
2020 ONLİNE KULÜPLER ARASI TAKIMLAR ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MAÇLAR 6.MAÇLAR
14
PERŞEMBE PAIRS
DİKİLİ BELEDİYE BSK-ÇINAR
KARTALKESKİNKILIÇ-KARTAL BSK
PARLAYANYILDIZ-ADONİS
KARTALİTE-ARWİVİ
DASEİN-KARTALBEYLER
2020 ONLİNE KULÜPLER ARASI TAKIMLAR ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MAÇLAR 7.MAÇLAR
15
CUMARTESİ GÜNDÜZ PAİRS
ÇINAR-- DESAİN
KARTAL BSK-PARLAYAN YILDIZ
DİKİLİ BELEDİYE BSK -KARTALİTE
ADONİS-ARWİVİ
KARTALNEYLER-KARTAL KEskinkılıç
CUMA PAIRS
2020 ONLİNE KULÜPLER ARASI TAKIMLAR ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MAÇLAR 8.MAÇLAR
16
CUMARTESİ PAIRS
DASEİN_DİKİLİ BELEDİYE BSK
ARWİVİ-KARTAL BSK
KARTAL KESKİN KILIÇ-ÇINAR
ADONİS-KARTALİTE
PARLAYANYILDIZ-KARTALBEYLER
2020 ONLİNE KULÜPLER ARASI TAKIMLAR ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MAÇLAR 9.MAÇLAR
17
PAZAR PAIRS
18
SALI PAIRS
19
SALI PAIRS
20
ÇARŞAMBA
21
PERŞEMBE PAIRS
22
CUMA PAIRS
23
24
ONLINE 25.05.2020 PAIRS
25
SWİSS
26
ÇARŞAMBA PAIRS
27
perşembe paırs
28
CUMA PAIRS
29
CUMARTESI PAIRS
30
PAZAR IMP
31
Ana Sayfa
Lehman Sıralaması
Sonuçları sağlayan:
http://clubs.vugraph.com/Kartalbrick/
©
Turnuva Sonuçları Yayınlama Sistemi